12 грудня 2015 року за авторським проектом, в самому центрі  м. Дніпро на території дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва (далі - ДДЮЦМС) побудований сучасний  природний  мотузковий парк з десятьма високими перешкодами, загальною довжиною 116 м.

 

Подолання трас та технічних етапів мотузкового парку – це завжди маленька перемога над собою,  розвага для тих, хто любить пригоди з адреналіном та незабутніми враженнями. Крім того, долання етапів парку сприяє розвитку координації, рівноваги, гнучкості, сили, рішучості та відваги.

 

Мотузковий парк ДДЮЦМС складається з двох різних за довжиною та технічними етапами маршрутів, які відповідають середньому класу складності.

 

Довжина першого маршруту – 50 м., який складається з наступних етапів:

 

alt alt
 «Паралельні мотузки»  «Паркан»
   
alt alt
 «Стремена» «Колотушки»

               

alt
«Велосипед»

·                      

Довжина другого маршруту становить 66 м. і складається з етапів:

 

alt alt
«Сітка»  «Балансир»
   
alt alt
«Тролей» «Маятник»
 
«V-міст»

 

Для захисту навколишнього середовища траси парку ДДЮЦМС закріплені на висоті 3-5 м. на деревах з використання брусків та металевого тросу, які не шкодять деревам та не перешкоджають їх подальшому росту.

 

Кожне дерево або штучна опора парку має дерев’яну платформу, на якій можна перепочити перед подоланням наступного етапу.

 

У 2017 році  Центром було проведено модернізацію парку, уздовж всіх етапів встановлено безперервну лінію страховки (сталевий трос), на яку на старті одягається незнімне страхувальне кільце. Завдяки цій системі безпеки людина, яка долає перешкоди постійно застрахована і не може самостійно зійти з траси під час її проходження. Знімається страхувальне кільце тільки на фініші мотузкової траси. Крім того безпеку в мотузковому парку гарантують: якісне туристичне спорядження (каски, карабіни і роликові блоки), індивідуальна  система незнімної страховки та детальний інструктаж професійного інструктора – працівника ДДЮЦМС.

 

Для вихованців туристсько-спортивних гуртків, секцій, клубів, навчально-виховних закладів різних типів, вищих навчальних закладів області Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва надає можливість безкоштовної організації тренувань на мотузковому парку  два рази на тиждень у вівторок та четвер з 11:00 до 16:00.

 

Графік відвідувань Центру складається за попередніми заявками, які надсилаються за адресою:

49094, вул. Яружна, 49-А, м. Дніпро,

е-mail: сЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

 

з назвою закладу, який  направляє дітей, П.І.Б. відповідальної особи за життя і здоров'я дітей під час тренувань, перебування на території Центру, контактними телефонами, списком  дітей та наказом по закладу. 

 

Якщо хочете випробувати весь спектр відчуттів,отримати море емоцій приходьте до нас, в зелений  куточок, де можна з користю для здоров’я провести час, поринувши в яскравий світ туристичного життя. 

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika