Рій „Фенікс” ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 міста Павлоград – переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) – представляв Дніпропетровську область на  ІІІ (Всеукраїнському) етапі гри, який проходив з 14 до 25 серпня 2017 р. в с. Ватутіне Нововодолазького району Харківської області на базі навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Міністерства надзвичайних ситуацій України, який має в своєму розпорядженні гуртожиток, їдальню, інженерну, піротехнічну та пожежну техніку, техніку радіаційного, хімічного та біологічного захисту.

 

Учасниками гри стали представники 25 областей України та місто Київ. 26 роїв змагалися в 10 видах конкурсів/змагань („Лава на лаву”, „Впоряд”, „Стрільба”, „Туристична смуга перешкод”, „Перетягування линви”, „Таборування”, „Відун”, „Добре діло”, „Ватра”, „Рятівник”) і гідно представляли свій регіон.

 

Наш славний „Фенікс” увійшов у першу десятку в змаганнях „Впоряд”, „Рятівник”, „Ватра”; продемонстрував оригінальність в ході змагань „Стрільба”, „Смуга перешкод” та творчість в конкурсах „Відун”, „Добре діло”. В силових змаганнях „Лава на лаву” та „Перетягування линви” визначали тільки переможців та призерів. Ми пишаємось тим, що Кириченко Денис став найкращим стрілком серед усіх джур ІІІ (Всеукраїнського) етапу гри та отримав грамоту. Всі учасники гри отримали дипломи та медалі.

alt

 

Рій „Фенікс” по-справжньому боровся з непогодою, недугами, відроджувався і спрямовувався до своєї мети. Глуховченко Владислав, Рябошапка Антон, Омецинський Денис, Кириченко Денис, Дудченко Вадим, Стрельцов Єгор спільно з Заярним Станіславом Семеновичем, керівником рою, були взірцями порядності і мужності, пам’ятали про обов’язок і результати. Ірина Анатоліївна Сілошенко, виховник рою, та дві Анни – Храмогіна і Балицька –були на рівних в усіх змаганнях з іншими учасниками гри і разом з тим були берегинями житла, несли тепло та щедрість.

 

За словами Ірини Анатоліївни Сілошенко, виховника рою, найбільше сподобався виїзд 21.08.2017р.  на полігон Харківського національного університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба у супроводі козаків. День провели за армійським розкладом, крім збірки та розбірки автомату пройшли прискорений курс щодо виживання в екстремальних умовах, навчились за допомогою металошукача виявляти небезпечні предмети, будували тимчасове житло з допомогою підсобних засобів, опановували тактичну медицину та стріляли бойовими патронами.

 

alt

 

Всім джурам запам’яталось урочисте відкриття ІІІ (Всеукраїнського) етапу гри „Сокіл” („Джура”) 14.08.2017 р. на одній із центральних площ міста Харків біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку. Цей пам’ятник вважається кращим із всіх існуючих пам’ятників поетові, загальна висота його сягає 16 метрів і прикрашає площу аж з 25 березня 1935р.

alt

 

Рій „Фенікс” зацікавився  НАНГ та Ландау-центром ХНУ ім. В.Н. Каразіна та дізнався, що Національна академія національної гвардії України – один з найстаріших і найпрестижніших військових закладів України. В ході екскурсії господарі розповіли про умови вступу та навчання, показали бойову зброю й екіпіровку нацгвардійців. Серйозний заклад, саме він готує захисників Вітчизни.

alt

Ландау-центр – це перший приуніверситетський центр дозвілля для харків’ян і гостей міста, де навчання перетворюється на задоволення, а процес пізнання становиться сенсом життя. Дітям показали керований торнадо, „кімнату блискавок”, мініатюрну діючу модель підводного човна, інтерактивну „пісочницю” як будівельний майданчик континентів, секретну біолабораторію. „Відчув на собі, що таке цікава наука і як наукові знання допомагають жити”, – захоплююче говорив Єгор Стрельцов.

 

alt

 

Велике задоволення отримали джури від парку Фельдмана і солдатської каші, якою частували всіх учасників гри.

 

alt

 

24 серпня, у День Незалежності України, завершився ІІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)-2017. Урочисте закриття відбулось біля Харківського академічного театру опери і балету ім. М.Лисенка. Юних джур вітали та нагороджували представники Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Харківської обласної державної адміністрації

 

Рій „Фенікс” сьогодні – це найдосвідченіший рій Дніпропетровської області, а його джури – наймудріші, бо пройшли складні випробування не тільки на результат, але й на характер і гідність.

 

Під час концерту української рок-групи „Океан Ельзи” учасників гри вразили такі слова Святослава Вакарчука: „І все  буде добре для кожного з нас, І все буде добре – настане наш час”, яким має вірити вся Україна.

 

 

Дівчата та хлопці рою „Фенікс” міста Павлоград!

 

Ми вітаємо вас, дякуємо за результативну командну роботу і сподіваємось на ваші подальші перемоги.

 

Слава Україні!

alt

 

Більше фото

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika