Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство. Наша школа має не так багато можливостей, але головне – більшість із нас розуміє, що світ тримається на добрі та на гарних вчинках. Тому ми не просто говоримо про добро та чекаємо його від інших. Ми реально діємо, намагаємося зробити світ кращим, красивішим своїми добрими, корисними справами.

Учні школи і учасники рою «Отамани», вчителі, батьки та керівництво Очеретуватівської ЗОШ на чолі з директором Дусик Іриною Вікторівною долучилися до волонтерського руху. Волонтерська діяльність є основою побудови та розвитку громадянського суспільства. Вона втілює в себе найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей. Волонтери важливі для кожного суспільства, тому що вони працюють без користі для себе, показуючи цим суспільству, що є ще в житті речі більш цінні ніж отримання матеріальної нагороди.

Волонтерська діяльність в Україні, є запорукою успішного процвітання нашої країни!!!

10 травня в приміщенні Очеретуватівської ЗОШ відбулася волонтерська акція. Ми зібрали теплі речі, продукти, медикаменти, малюнки, листи, оберіги для бійців АТО, які захищають цілісність нашої країни. Учні нашої школи писали зворушливі листи, малювали малюнки для підтримки бійців.

В наш час багато хто втомився допомагати: напруження в країні, в економіці, в родинах через фінансову нестабільність, та ми дуже вдячні нашим патріотам – дітям та їх батькам, які попри все із останніх сил по крихтам збирають допомогу на фронт! На передовій ще тяжче! В нас не стріляють та не вбивають.

Разом ми сила!

Разом ми переможемо!

Слава Україні!!!

 

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika