Метою даного заходу було виховання у школярів  національної свідомості та поваги до держави, розуміння поняття «Єдина Україна»;  усвідомлення приналежності до українського народу;  гармонійне виявлення патріотичних почуттів та національної свідомості.

Так хочеться щоб підростаюче покоління жило в мирі і злагоді, щоб молодь мирно планувала майбутнє і реалізовувала свої ідеї для розвитку держави. Сьогодні Україна перебуває у стані неоголошеної війни на територіях Донецької та Луганської областей. Територія Автономної Республіки Крим знаходиться під анексією Російської Федерації. У зв’язку з цим постає проблема цілісності кордонів нашої Батьківщини.

8 травня вся Україна відзначає День пам’яті та примирення. На території Очеретуватівської ЗОШ відбувся урочисте свято «Єднайсь Україно!». Учасники рою «Отамани» разом з учнями Очеретуватівської школи долучились до участі в виховному заході «Єднайсь Україно!». Під час даної урочистої події проведено  єднання кордонів України.  Захід було відкрито хвилиною мовчання, потім учні школи і учасники рою урочисто зачитували патріотичні вірші. На наступному етапі відбулося єднання кордонів України.  Це дало змого відчути себе невід’ємною частинкою України. Усвідомити що майбутнє в руках підростаючого покоління. І тільки мирно налаштовані учні та в майбутньому дорослі громадяни з чітко сформованою національною свідомістю творитимуть історію нашої держави, мирну та світлу історію!

Закінчився захід урочистим співом «Гімну України».

Даним заходом і фотоматеріалами учні Очеретуватівської школи і учасники рою «Отамани» підтримують учасників АТО та жителів які знаходяться на території анексованої території Автономної Республіки Крим.

 

 

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika