На початку травня учні старших класів Магдалинівської ЗОШ (в т.ч. й учасники шкільного рою «Козацька воля») здійснили подорож до військової частини смт Гвардійського, Новомосковського району. Поїздку організували військовий комісар капітан С.Г. Ріпа та відділ освіти – начальник О.І.Коваль.

Мета поїздки полягала у вихованні любові до рідної землі, українського народу, його історії та героїчних вчинків сучасників, національної свідомості, формуванні та розвитку мотивації, спрямованої на підготовку до захисту своєї Батьківщини на прикладі сучасних подвигів, вшанування пам’яті загиблих воїнів.  

Старшокласники зустрілися із легендарною 25-ю окремою повітряно-десантною Дніпропетровською бригадою. Чимало учасників бойових дій Магдалинівського району виконували свій військовий обов’язок саме у лавах цієї бригади, серед них – загиблі Герої Магдилинівщини: сержант, командир бойової машини – командир відділення Р.В. Мендель та сержант з МТЗ В.В. Кандела. Подвиг яких ми пам’ятатимемо вічно.

Про історію та сьогодення військової частини учням розповів заступник командира, полковник Ігор Скляров. Під час екскурсії школярам дали можливість випробувати тренажери, приміряти бронежилети, балаклави, потримати зброю, ознайомитися з бойовою технікою, здійснити імітований, але тим не менше складний у виконанні стрибок із парашутом, пройти випробування на смузі перешкод.

Сьогодні патріотизм є нагальною потребою і для людей, і для країни, оскільки від його рівня залежить цілісність держави та її соціально-економічний розвиток, тому такі зустрічі мають величезний ефект на формування патріотичних почуттів молоді.

 

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika