Ідея сортування сміття є значимою та інноваційною не тiльки для нашого регiону, а й для всiєї України. Останнім часом набагато збiльшився випуск продукції, пiсля вживання якої залишається велика кiлькiсть смiття (пластиковi пляшки, жестянi банки, рiзноманiтнi упаковки, тощо). Зараз iснує механiзм прийому вiд населення сміття, але цей процес є малоефективним, не вирiшує проблему вцiлому, не забезпечує комплексного пiдходу до справи. Цей проект пропонує розробити систему: «дім – школа- місто – країна», котра б допомогла вирiшити питання сортування смiття комплексно, через промiжний етап сортування, i аж до передачi в цикл переробки та утилiзацiї. В сучасних умовах глобальної проблеми збереження та розподiл уресурсiв та переходу України до ринкової моделi економіки iдея прибирання, сортування та переробки смiття є не тільки iнновацiйною, а й життєво необхiдною.

В нашій школі замінені всі лампи накалювання на енергозберігаючі, збираємо макулатуру. Велика увага приділяється дбайливому ставленню до води: анкетування, досліди, експерименти, заходи…. Збираємо використані батарейки та пластикові кришечки, долучаємось до Всеукраїнських акцій.

У результаті впровадження проекту у школі було обладнано  майданчик по роздільному збору сміття для учнів школи. Організація майданчиків має стати невід’ємною частиною благоустрою школи та сприяти покращенню його санітарного стану. Вбачається новація в тому, що сортування відходів буде проводитисяцивілізовано, на первинній стадії їх збору роздільним методом успеціалізовані євро контейнери з послідуючим пресуванням вторинноїсировини та реалізацією на переробні заводи.

 

Algebra Biologiya Literatura Geometriya Geografiya Obj Fizika Ekonomika Istoriya Astronomiya Informatika